zamknij

Informujemy, iż nasz sklep internetowy wykorzystuje technologię plików cookies a jednocześnie nie zbiera w sposób automatyczny żadnych informacji, z wyjątkiem informacji zawartych w tych plikach (tzw. „ciasteczkach”).

Paczki są zazwyczaj wysyłane w ciągu 3 dni roboczych od otrzymania płatności i są wysyłane za pośrednictwem firm kurierskich z funkcją śledzenia:

  • InPost paczkomaty,
  • DHL do 50 kg,
  • Geis dla towarów o wadze powyżej 50 kg - paletowe)

Jeśli chcesz przesyłkę za pobraniem, zostanie naliczona dodatkowa opłata, więc skontaktuj się z nami, aby uzyskać tej metody. Niezależnie od wyboru metody wysyłki, dostarczymy Ci link do śledzenia paczki online.

Opłaty za wysyłkę obejmują opłaty za prace opakowaniowe i opakowanie. Opłaty transportowe różnią się w zależności od całkowitej wagi przesyłki. Twoja paczka zostanie wysłana na własne ryzyko, ale dokładamy szczególnej staranności, aby chronić delikatne przedmioty.

Pod czas transportu paczek do Ciebie odpowiedzialność za bezpieczeństwo ponosi firma kurierska, a wszystkie paczki są ubezpieczone z ją strony. Zalecamy, aby przy odbiorze przesyłek sprawdzić ich stan w obecności kuriera, a w przypadku stwierdzenia jakichkolwiek wad zgłosić reklamację w formie papierowej.

Śledź nas na Facebooku