''
zamknij

Informujemy, iż nasz sklep internetowy wykorzystuje technologię plików cookies a jednocześnie nie zbiera w sposób automatyczny żadnych informacji, z wyjątkiem informacji zawartych w tych plikach (tzw. „ciasteczkach”).

Paczki są zazwyczaj wysyłane w ciągu 3 dni roboczych od otrzymania płatności i są wysyłane za pośrednictwem firm kurierskich z funkcją śledzenia:

InPost paczkomaty

  • do 20 kg - 12,0 zł netto za paczkę

DHL kurier

  • do 31 kg - 21,0 zł netto za paczkę
  • 31-50 kg - 100,0 zł netto za paczkę

DHL palety

  • 50-100 kg - 140,0 zł netto za paletę
  • 100-300 kg - 200,0 zł netto za paletę

Jeśli chcesz przesyłkę za pobraniem, zostanie naliczona dodatkowa opłata, więc skontaktuj się z nami, aby uzyskać tej metody. Niezależnie od wyboru metody wysyłki, dostarczymy Ci link do śledzenia paczki online.

Opłaty za wysyłkę obejmują opłaty za prace opakowaniowe i opakowanie. 

Twoja paczka zostanie wysłana na własne ryzyko, ale dokładamy szczególnej staranności, aby chronić delikatne przedmioty. Pod czas transportu paczek do Ciebie odpowiedzialność za bezpieczeństwo ponosi firma kurierska, a wszystkie paczki są ubezpieczone przez samą  firmę kurierską na wypadek uszkodzenia towarów podczas dostawy od sprzedawcy do kupującego. Zalecamy, aby przy odbiorze przesyłek sprawdzić ich stan w obecności kuriera, i w przypadku stwierdzenia jakichkolwiek wad złożyć reklamację  do przewoźniku w obecności kuriera.

Tym samym reklamacja do Sprzedawcy, czyli do Machaon sp. z o.o., JAKICHKOLWIEK wad fizycznych towaru bez złożenia odpowiedniej reklamacji do firmy kurierskiej z powodu braku kontroli towaru w momencie odbioru - zostanie odrzucona przez  Sprzedawcę. Nie dotyczy wad ukrytych, których nie można wykryć bez rozpoczęcia użytkowania produktu.