

700 bar, 380 V
Paczkomatowa, kurierem, paletowa
Szybkie Przelewy, BLIK, VISA, MasterCard
Dla Konsumentów 14 dni na zwrot
Pompa elektrohydrauliczna (czyli pompa z napędem elektrycznym) PHE-08H1T8 przeznaczona jest do zasilania narzędzi hydraulicznych dowolnego typu ze sprężynowym powrotem tłoka.
Pompa elektrohydrauliczna jest niezawodnym i wydajnym źródłem zasilania dla narzędzi i urządzeń hydraulicznych. Pompa elektryczna 700 bar nadaje się do większości zastosowań związanych z zasileniem siłowników i narzędzi w układach hydraulicznych.
Pompa z napędem elektrycznym PHE-08H1T8 ma wbudowany zawór bezpieczeństwa, ustawiony na ciśnienie 700 bar. Ciśnienie w układzie powyżej określonego przez zawór nie zostanie wytworzone, a nadmiar oleju zostanie odprowadzony z powrotem do zbiornika. Ten zawór chroni elementy układu hydraulicznego (samą pompę, wąż wysokociśnieniowy, rozdzielacz przepływu, podnośnik itp.) przed uszkodzeniem z powodu nadmiernego ciśnienia.
Uwaga! Pompy są dostarczane bez oleju. Olej hydrauliczny należy zakupić oddzielnie. Typ oleju - HL46