Informujemy, iż nasz sklep internetowy wykorzystuje technologię plików cookies zgodnie z Polityka prywatności a jednocześnie nie zbiera w sposób automatyczny żadnych informacji, z wyjątkiem informacji zawartych w tych plikach (tzw. „ciasteczkach”).

zamknij

Paczki są zazwyczaj wysyłane w ten sam dzień przy dokonaniu zamówienia/otrzymania płatności do 12-00 (maksymalnie 3 dni roboczych) i są wysyłane za pośrednictwem firm kurierskich z funkcją śledzenia:InPost paczkomaty

  • do 25 kg - 15,0 zł netto za paczkę


DHL kurier

  • do 31 kg - 23,0 zł netto za paczkę
  • 31-50 kg - 110,0 zł netto za paczkę


DHL kurier - płatność przy odbiorze 

  • do 31 kg - 23,0 zł netto za paczkę + 2% od wartości zamówienia
  • 31-50 kg - 118,0 zł netto za paczkę + 2% od wartości zamówienia


DHL
palety

  • 50-100 kg - 160,0 zł netto za paletę
  • 100-300 kg - 200,0 zł netto za paletę

Opłaty za wysyłkę obejmują opłaty za prace opakowaniowe i opakowanie. Sprzedawca zastrzega sobie prawo w niektórych sytuacjach do realizacji dostawy przez innych kurierów nie wymienionych tutaj, bez dodatkowego żądania zgody Kupującego. Ale w cenach nieprzekraczających podanych.

Twoja paczka zostanie wysłana na własne ryzyko, ale dokładamy szczególnej staranności, aby chronić delikatne przedmioty. Pod czas transportu paczek do Ciebie odpowiedzialność za bezpieczeństwo ponosi firma kurierska, a wszystkie paczki są ubezpieczone przez samą  firmę kurierską na wypadek uszkodzenia towarów podczas dostawy od sprzedawcy do kupującego. Zalecamy, aby przy odbiorze przesyłek sprawdzić ich stan w obecności kuriera, i w przypadku stwierdzenia jakichkolwiek wad złożyć reklamację  do przewoźniku w obecności kuriera.

Tym samym reklamacja do Sprzedawcy, czyli do Machaon sp. z o.o., JAKICHKOLWIEK wad fizycznych towaru bez złożenia odpowiedniej reklamacji do firmy kurierskiej z powodu braku kontroli towaru w momencie odbioru - zostanie odrzucona przez  Sprzedawcę. Nie dotyczy wad ukrytych, których nie można wykryć bez rozpoczęcia użytkowania produktu.