zamknij

Informujemy, iż nasz sklep internetowy wykorzystuje technologię plików cookies a jednocześnie nie zbiera w sposób automatyczny żadnych informacji, z wyjątkiem informacji zawartych w tych plikach (tzw. „ciasteczkach”).

Wszystkie bestsellery
Przewód hydrauliczny 700 bar RH.70.2F.1
  • Przewód hydrauliczny 700 bar RH.70.2F.1
  • Przewód hydrauliczny 700 bar RH.70.2F.1

Przewód hydrauliczny 700 bar RH.70.2F.1

3935

700 bar, 1 m, końcówki - nakrętka i nakrętka

83,00 zł
netto Dostawa w ciągu 1-2 dni
Ilość

Ten produkt można kupić za pobraniem
  Wysyłka

Paczkomatowa, kurierem, paletowa

  Płatności

Szybkie Przelewy, BLIK, VISA, MasterCard

  Zasady zwrotu

Dla Konsumentów 14 dni na zwrot

Opis

Przewód hydrauliczny 700 bar RH.70.2F.1 wykonany z gumy i wzmocniony podwójnym oplotem z drutu stalowego. Elastyczny i zakuty z obu końców. Przeznaczony do podłączenia pomp do elementów roboczych w układach hydrauliki siłowej. Ciecz robocza - olej hydrauliczny.

Cechy:

  • współczynnik bezpieczeństwa 3:1
  • miejsca zakuwania przewodów są chronione przed uszkodzeniem przez specjalne sprężyny

Dane techniczne:

  • ciśnienie robocze: 700 bar
  • długość: 1 m
  • typy końcówek: nakrętka i nakrętka
  • gwint na końcach: R 3/8"

Przy stosowaniu przewodów o wielkiej długości czasami konieczne jest napełnienie zbiornika pompy po napełnieniu przewodu. Aby wyliczyć zużycie oleju przewodem, można skorzystać się z następnej formuły:

  • ilość oleju (w cm3) = 32,1699 x długość (w m.b.)
Uwaga: Główne zdjęcie przewodu jest przykładowe i może nie odpowiadać temu konkretnemu modelowi (inna długość, lub inne końcówki).
Szczegóły produktu
3935
5904326303935

Opis

Długość, m
1
Końcówki
nakrętka-nakrętka
Zobacz także
Komentarze (0)
14 innych produktów w tej samej kategorii: